fbpx

Keliautojo rinkinys – kokios priemonės palengvins kelionę

travel tools

Dažnai keliaujantys, einantys į žygius ar važiuojantys į sodybą sutiks, kad priemonės, naudojamos keliaujant, turi būti kokybiškos, patvarios, ergonomiškos ir malonios naudoti.

Naudojant „laikinas“ priemones nesinori jausti diskomforto. Atvirkščiai, kad būtų malonu lyg namuose.

Tad kokios priemonės palengvina lagamino pakavimą, keliavimo procesą?

Priklauso nuo to, kokia tai kelionė.

Einant į žygį, Jums tikrai pravers:

  • Nerūdijančio plieno gertuvė su dviguba sienele. Esant dvigubai sieneliai susidaro vaakumo efektas, todėl gėrimas išlaiko pastovią temperatūrą – šiltas gėrimas iki 12 valandų, o vėsus- iki 24 valandų. O gal žygio metu nusimato vėsesnis oras ir pasiimti arbatos? Tokiu atveju nepamainoma stiklinė gertuvė su sieteliu arbatžolėms. Taip pat dviguba sienele, todėl arbata ilgai išliks šilta.
  • Termo puodelis – įsipilti gėrimą ir keliauti. O dangtelis apsaugos nuo gėrimo išsiliejimo ir ilgiau išlaikys šiltą.
  • Priešpiečių dėžutė – talpi, 1200 ml. Joje telpa visas avokadas! Nerūdijančio plieno, todėl lengva ir atspari smūgiams, su saugiu užsegimu. Tai ypač svarbu nešant maistą kuprinėje ar krepšyje.
  • Kokosinis dubenėlis – turėkite savo dubenėlį išvykos metu. Lengvo svorio.
  • Kietasis šampūnas – saugu transportuoti, nereikia galvoti ar neišsilies skysčiai kelioniniame krepšyje. Užima mažiau vietos, nei įpratas šampūno buteliukas.
  • Kelioninis dantų šepetėlis – šepetėlis ir dėklas – du viename. Užims dvigubai mažiau vietos, nei įprastas dantų šepetėlis ir dėklas.

Keliaujant į sodybą daiktus bus patogu sudėti į:

  • Drobinį krepšį su vidinėmis kišenėmis – kišenėse patogu vežti butelius, ilgos formos daržoves ar bagetę, bei smulius daiktus – mobilųjį telefoną, raktus, piniginę. Tikrai patogu sudėti daug ir įvairios paskirties daiktų. Ir lengvai juos rasti reikiamu momentu.

Vykstant į tolimą kelionę lėktuvu svarbus kiekvienas lagamino centimetras, todėl daiktai turi būti kompaktiški, neužimti daug vietos.

Pavyzdžiui, kelioninis dantų šepetėlis – dėklas ir šepetėlis viename. Jeigu vis dėlto į kelionę norite pasiimti būtent tą dantų šepetėlį, kurį jau naudojate namuose, Jums tikrai pasitarnaus bambukinis dantų šepetėlio dėklas. Į jį telpa visi standartinio dydžio dantų šepetėliai (tiek plastikiniai, tiek bambukiniai). Bambukinis dantų šepetėlio dėklas apsaugos šepetėlį nuo aplinkos poveikio ir dulkių tiek namuose, tiek kelionėje.

Dar vienas „galvosūkis“ prieš kelionę – kokioje taroje vežti šampūną ar dušo želė, skutimosi putas? O jeigu tai tik kelių dienų kelionė? Standartinio dyžio butelių imti nepatogu, tad tenka pilti į mažesnius buteliukus. Tačiau yra rizika pritrūkti vienos ar kitos priemonės. Gal verta pabandyti kietuosius šampūnus?

Tad, kelionę lėktuvu Jums tikrai palengvins:

Šiuo metu rinkoje tikrai didelis pasirinkimas įvairių priemonių. Išbandykite naujas – tvarias.