Pristatymas

Prekių pristatymas

Minimali krepšelio suma – 0 Eur.
Perkant už 30 Eur ar daugiau- prekių pristatymas Lietuvoje nemokamas.
Kurjeris prekes pristato darbo dienomis. Prekių pristatymo metu kurjeris gali paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Atsiėmimas siuntos savitarnos terminaluose 24/7.

Užsakymų pristatymas Vilniuje:

Darbo dienomis užsakymą atlikus iki 12 val., Vilniaus mieste prekes pristatysime tą pačią dieną. Pristatymo kaina – 5.94 €.
Pristatymo kaina Lietuvoje:

 1. * Omniva paštomatas 4.50 Eur
  * DPD paštomatas 4.50 Eur
  * DPD kurjeriu 5.94 Eur
  * Pristatymas į Kuršių Neriją 27 Eur
  * Siuntimas į užsienį vykdomas pagal galiojančias DPD pristatymo sąlygas. Prekių pristatymas į ES šalis apie 6 darbo dienos nuo išsiuntimo; į kitas šalis iki 2 mėnesių.
 2. Prekių pristatymo sąlygos ir kaina bus pateiktos ir pridėtos prie Jūsų krepšelio sumos, įvedus prekių pristatymo adresą bei pasirinkus prekių pristatymo būdą.
 3. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
 4. Užsakymus išsiunčiame per 1-2 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo. Savaitgalį ar valstybinių švenčių dienomis padaryti užsakymai bus pradėti vykdyti sekančią darbo dieną.
 5. Prieš Kalėdas prekių siuntimas gali užtrukti ilgiau, dėl didelio siuntų kiekio.
 6. Pirkėjas, pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus, privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui). Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente
 7. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

PRISTATYMAS PER KURJERĮ KARANTINO METU

Jei klientas yra saviizoliacijoje, jis privalo apie tai informuoti kurjerį, kai šis su klientu susisiekia telefonu, ir aptarti kitas prekių pristatymo galimybes.