fbpx

Tvarios verslo dovanos – dovanokite galimybę išbandyti

sustainable-bussiness-gifts

Tvarios verslo dovanos atspindi Jūsų įmonės įvaizdį ir siunčia žinutę, kokia Jūsų nuomonė ir požiūris apie globalią aplinkosaugos situaciją.

Artėjant susitikimui su verslo partneriu ar svarbiu asmeniu, priimant naują ar išlydint išeinantį darbuotoją dažnai norime jį maloniai nustebinti įteikdami dovaną. Tokios dovanos neįpareigoja, tačiau yra įmonės įvaizdžio dalis, parodanti vertybes ir požiūrį į svarbius klausimus. Ir žinoma, verslo dovanos turi būti kokybiškos.

Tvari verslo dovana parodys, kad jums rūpi aplinkosaugos klausimai, plastiko atliekų mažinimas, kokį pėdsaką planetoje palieka žmogaus veikla. Ir tai, jog ieškote priemonių šiems klausimams spręsti.

Ne pirmus metus tarp verslo dovanų tendencijų vyrauja ne tik aplinkai draugiškos, ekologiškos, bet ir personalizuotos dovanos.

Jau seniai pakitęs požiūris, jog tinka dovanoti tik tas verslo dovanas, kurios tinkamos naudoti biure.  Malonu gauti kokybiškas priemones laisvalaikiui – sporto gertuvę ar termosą išvykoms gamtoje (su dviguba sienele, todėl vandens ar gėrimo temperatūra išlieka nepakitusi ilgą laiką). Parsinešti namo ir naudoti kartu su šeima – priešpiečių dėžutę iš nerūdijančio plieno, talpų drobinį krepšį apsipirkimui su vidinėmis kišenėmis ar alternatyvą plastiko maišeliams – medžiaginius maišelius. Ar su draugais – kokosinius dubenėlius ir bambukinius šiaudelius. Kelionėje ar komandiruotėje – kelioninį dantų šepetėlį ar dantų šepetėlio dėklą.

Tokios dovanos visada primins apie Jūsų įmonę.

Daug kas vis dar nedrįsta išbandyti tvarių burnos higienos priemonių, nes galvoja, kad jos ne tokios efektyvios kaip plastikiniai dantų šepetėliai ar tarpdančių siūlai. Padovanokite galimybę išbandyti. Juk užteks pakeisti bent vieną plastikinę priemonę  į priemonę be plastiko, ir tai jau bus žingsnis link plastiko atliekų mažinimo.

Tvari verslo dovana suteikia galimybę išbandyti. Išbandyti pokytį, atradimo džiaugsmą, žinojimą, kad galima kitaip, tvariau.

Padovanokite naują patirtį.

sustainable gifts